فروشگاه اینترنتی آرشیداکالا درگاه فروش اینترنتی محصولات کارخانه آرشیدا سلامت آرایه، تولیدکننده و نماینده انحصاری محصولات ترکیه‌ای ردیست (REDIST)، ردوان (RedOne) و فُرس‌وان (FORCEONE) در ایران است. ما در آرشیداکالا مفتخریم این محصولات را با ضمانت اصالت کالا و تضمین بهترین قیمت به هم‌میهنان در سراسر ایران عرضه کنیم.

شرکت تولیدی و بازرگانی آرشیدا سلامت آرایه متشکل از دو سهامدار حقوقی ایرانی و خارجی، در جهت حمایت از تولید و حمایت از کارگر ایرانی در سال ۱۳۹۵ تاسیس و در سال ۹۷ به بهره‌برداری رسید. سهامدار ایرانی قبلاً از سال ۹۳ نمایندگی فروش محصولات تولیدی سهامدار خارجی را در کشورمان داشته و هم‌اینک دو شرکت مبادرت به انتقال تکنولوژی و فرموله‌سازی محصولات ردیست (REDIST)، ردوان (RedOne) و فُرس‌وان (FORCEONE) بدون هیچ تغییری در ساختار محصول را داشته و در سطح عرضه پخش می‌نماید.

فروشگاه اینترنتی آرشیداکالا نیز فروشگاه آنلاین محصولات این برندها می‌باشد که توسط شرکت آرشیدا سلامت آرایه در سال ۱۳۹۹ جهت فروش مستقیم محصولات ردیست، ردوان و فُرس‌وان بدون واسطه راه‌اندازی شد.

شرکت KIRMIZIGÜL Cosmetics با هدف تولید محصولات آرایشی و بهداشتیِ نوین تاسیس گردید. مسیر ما با شعار:”کیفیت ارزشی است که قابل معامله نیست” همواره رو به جلو و پیش‌رونده بوده است. موفقیت ما در بازار لوازم آرایشی ترکیه نیز مرهون همین دانش و تجربه، تیم خلاق و متخصص، خدمات نوآورانه و حرفه‌ای می‌باشد. افتخار این شرکت، پوشش طیف گسترده‌ی محصولات و ساختار اقتصادی قوی است. KIRMIZIGÜL Cosmetics با تکیه بر اصول خود، قدم‌هایش را در بازار جهانی آرایشی و بهداشتی استوارتر می‌سازد. هدف ما دستیابی به چشم‌اندازی درخشان برای همه جوامع توامان با لذت از زیبایی، احترام به طبیعت و سلامتی می‌باشد.

در مسیری که شروع کرده‌ایم، هر روز کلمات کیفیت و ایمنی را تکرار و اعمال می‌کنیم و مفتخریم که تمامی دانش و تلاش خود را برای انجام تعهداتمان به کار برده‌ایم؛ چرا که اعتماد مشتری سرمایه ماست.